Máme s partnerom rovnaké vlastnosti čo sa týka starania sa jeden od druhého o domácnosť o financie máme skvelý nitra sex https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/nitra neustále sa dotýkame. Nebolo to vždy ružové rozišli sme sa snáď štyrikrát alebo päťkrát, ale vždy sme pochopili, že spolu potrebujeme byť, že jeden druhého milujeme. Kameň úrazu je že nemáme rovnaký humor on nechápe ten môj a ja nemám rada ten jeho som človek ktorý sa strašne rád smeje a robí srandu a keď vidíš že ten druhý sa tomu nesmeje tak to nebaví.

sex

Napadlo ma že asi nie som taká vtipná ako som si vždy myslela ale moji priatelia sa mojim vtipom úprimne smejú a ja viem že koľkokrát sa nemôžeme zastaviť alebo nadýchnuť. Mám pocit, že bez zábavy je v tom stave strašná nuda. Koľkokrát sme si napríklad dali fľašu vína aby sa uvoľnil, ale ani to nepomohlo. Je to hrozný suchár. Na druhú stranu má veľa krásnych vlastností nie je lakomý pomáha druhým o mňa sa stará ako o princeznú ale ja tak nejako cítim že mi ten spoločný humor jednoducho chýba v tom vzťahu bez neho je celý vzťah tak strašne nudný. Asi to znie hlúpo, ale ja sa s ním jednoducho strašne nudim.

s

Tiež ma napadlo sa rozísť jasne že jo je to jednoduchý a rýchly na druhú stranu spoznala som dosť mužov ktorí mali veľa blbé vlastnosti a on ich nemá on je taký môj ideál lenže.. Vlastne to bol taký môj sen smiať sa s partnerom užívať si jeden druhého neustále a kdekoľvek a kedykoľvek a byť jednoducho jeden pre druhého a ja teraz cítim že treba ísť na dovolenku s ním alebo tráviť čas len s ním je strašná nuda nič moc ho nebaví skoro ničomu sa nesmeje, nemá koníčky, len prácu. A ja už neviem čo s tým. Strašne ma to trápi, ale už neviem či to má vôbec cenu. Vždy som si predstavovala, že sa priateľ bude smiať mojim vtipom tiež a nie že sa na mňa bude pozerať po ich hovorení ako keby som sa zbláznila a bola nejaká hrozná holka.