Čo znamená, keď sa povie ready made sro? Ide o spoločnosť, ktorá je pripravená pre potenciálnych záujemcov. V prípade rozhodnutia sa pre danú spoločnosť, môžete ako konateľ spoločnosti naštartovať vaše podnikanie už do 24. hodín. Ako to je možné? Jednoducho tak, že daná spoločnosť už existuje, je zapísaná v obchodnom registri a čaká práve na vás, kedy sa pre ňu rozhodnete. Samozrejme, že si dodatočne po zadaní vašich údajov prispôsobíte aj iné skutočnosti týkajúce sa spoločnosti, ako je napríklad názov spoločnosti, jej sídlo alebo predmet či predmety podnikania.

Vystupujeme ako sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá sa venuje poradenstvu pre začínajúcich podnikateľov, ale aj živnostníkov či firmy, ktoré pôsobia na trhu už nejaký rok, ale predsa potrebujú poradiť a dať isté veci do pohybu. Venujeme sa účtovníctvu a daniam, ktoré spracováva tím našich profesionálnych špecialistov v tejto oblasti. Zakladáme spoločnosti, ktoré nemajú žiadne účtovné zápisy, keďže nikdy predtým nepodnikali a boli vytvorené práve so zámerom ich následného rýchleho predaja.

otvorte sa vášmu snu o podnikaní

Čo to znamená pre kupujúceho? Jednoducho to, že bez zbytočného strácania času, študovania a analyzovania zákonov a pravidiel, ktoré sa vzťahujú k samotnému zakladaniu spoločností, môžu rozbehnúť ich vytúžené podnikanie v priebehu niekoľkých hodín. Nepotrebujete sa venovať administratívnym úkonom, keďže všetko po dodaní potrebných dokladov a úradne overených podpisoch, vykonáme za vás.

podnikanie v pozitívnom duchu

Nedajte sa odradiť od vášho sna, ktorý môžete s nami premeniť na realitu akoby lusknutím prstov. Stačí, keď vyplníte nezáväznú objednávku, ktorú nájdete na našej stránke, alebo nás kontaktujete prostredníctvom našich uvedených kontaktných údajov.

Náš profesionálny pracovný tím vám vysvetlí všetky náležitosti a podrobnosti súvisiace s uzavretím kúpno-predajnej zmluvy a zápisu zmien týkajúcich sa spoločnosti do obchodného registra. Dňom zápisu do obchodného registra preberáte ako konateľ zodpovednosť za spoločnosť a môžete vykonávať jednotlivé úkony v jej mene.