Zdravie by sme nemali odkladať na neskôr – inak sa nám to môže vypomstiť. K dokonalej rovnováhe dopomôže zdravý životný štýl, ku ktorému patrí vyvážená strava, cvičenie, pohoda, a najmä dostatok spánku. Spánok ovplyvňuje náš život v mnohých smeroch, preto by sme mali zvážiť výber vhodného matraca a najmä postele. Mala by byť pohodlná a ortopedicky uspôsobená na ochranu vášho organizmu. Komfort si môžeme dopriať vďaka dobre zostrojeným matracom ortopedického zamerania. Majú nesporné zdravotné výhody, a poskytujú preukázateľne lepší spánok v porovnaní s bežným typom postelí.

pohodlná posteľ

Na slovenskom trhu je špičkovou spoločnosťou zameranou na výrobu práve takýchto matracov firma SEGUM – využíva navyše prírodné materiály, ktoré v spojitosti s najmodernejšími technológiami tvoria unikátne spojenie. Odporúčame najmä skvelý model LADA MAXI BOX. Posteľ vyniká pomerne veľkým úložným priestorom a hrubšími doskami, vďaka čomu je odolná a zabezpečuje vám dlhodobé používanie. Úložný priestor si môžete pohodlne otvoriť vďaka roštu naboku. Chcete podľa postele upraviť aj zvyšok spálne? Výborne si k tomu môžete doladiť komody alebo nočné stolíky vhodné na večerné čítanie, a to typu ELKO či SUN.

posteľ

Posteľ si môžete farebne nadekorovať v dvoch farebných možnostiach – pre klasikov je vhodná biela farba, v ponuke tiež bledohnedá BARDOLINO a tmavšia DIJON – môžete si zvoliť zafarbenie aj podľa zariadenia interiéru. Ak sa vám hodia skôr orechové odtiene, odporúčame ORECH PACIFIK, Dub Hickory, Orech Tabak, Pínia alebo Dub šedý. Cena za 693 eur zodpovedá kvalite, zdravotnému ošetreniu, dlhobovej životnosti a odolnosti dreva. V prípade nejasností využite konzultácie s odbornými predajcami, ktorí vám radi zodpovedajú vaše otázky. Viac sa o našej ponuke dozviete na našom webu, kde si aj vyberiete podľa svojho priania a vkusu.