Niektoré ženy si s obliekaním veľkú hlavu nerobia, iné sú každodenne v obchodoch a pred skriňou strávia aj dlhé minúty, kým všetko dokonale skombinujú. V konečnom dôsledku nie je ani tak dôležité či máte drahé značkové oblečenie, či máte veľké množstvo kúskov v skrini, ale ako sa dokážete s módou vyhrať, ako dokážete veci skombinovať a ako ich dokážete nosiť. Aj obyčajné, ničím výnimočné jeansy dokážu vykúzliť krásny, zaujímavý, originálny a najmä moderný outfit.

jeansy

Moderné jeansy.

Jeansy vždy boli, sú a aj budú moderným kúskom oblečenia, ktorý by nemal chýbať v žiadnom šatníku. A to ako u mužov, tak samozrejme aj u žien. Dámske jeansy sú dokonca v rôznych strihoch, ktoré môžu byť komfortné, ale aj s naádychom extravagancie. Jedno je isté. Z dámskych jeansov na bigstarjeans.sk si vyberie každá správna nákupná maniačka ten svoj kúsok.

Slim alebo zvonové jeansy?

Jeansy sa túto sezónu delia do dvoch kategórii. Úzky slim strih alebo rozšírené zvonové jeansy. Každé majú svoje čaro a môžu zvýrazniť vašu postavu a zaujať. Úzke, elastické slim jeansy sú obľúbené už dlhé roky. Aj napriek tomu, že sú priliehavé, dovoliť si ich môžu aj plnšie postavy. Dokážu vám ubrať pár kilogramov a vyformujú postavu.

jeansy

Navyše ak si zvolíte slim jeansy s vysokým pásom alebo push up jeansy, ktoré sú lichotivé vašim krivkám. Naopak zvonové jeansy sú výrazné, upútajú pozornosť na vašu postavu a pôsobia mierne extravagantne. Kým v 90. rokoch boli veľkým hitom, postupne ich zo scény vytlačili práve slim jeansy. Dnes však zažívajú obrovský come back a nie je správna nákupná maniačka, ktorá aspoň jeden kúsok zvonových jeansov nevlastní. Nemusíte sa ich báť. Aj keď sú na postave výraznejšie a ľudia ich zaregistrujú skôr ako slim strih jeansov, zvonové jeansy sú mimoriadne populárne a moderné. Navštívte aj vy stránku bigstarjeans.sk a vyberte si svoje jeansy Bigstarjeans.sk ešte dnes.