Hľadáte niekoho so širokými skúsenosťami v oblasti spravovania, servisu a čistenia klimatizácií? Klimatizácie Bratislava je tu pre každého, kto sa chce poctivo starať o svoju klimatizáciu alebo si ju práve len zakúpiť. V našej ponuke nájdete overené klimatizácie s tým najlepším hodnotením od zákazníkov, ktorí si nedajú na svoju klimatizáciu dopustiť. Značky ako napríklad Samsung či Midea majú u nás svoje miesto natrvalo. Máme osobne odskúšané všetky klimatizácie, ktoré ponúkame a garantujeme Vám stopercentnú spokojnosť s ich používaním aj po rokoch. Čo však treba robiť ak chceme aby nám klimatizácia vydržala čo najdlhšie?

klíma

Aj napriek tomu, že nejde o investíciu, ktorá by stála nehorázne peniaze, chceme si ju udržať čo najdlhšie je možné. Pravidelným čistením klimatizácie môžete predísť mnohým problémom, ktoré Vás pri zanedbaní jej čistenia neminú. Rovnako ako aj jej čistenie je tiež dôležitý servis, na ktorý by ste mali vyberať len poctivých pracovníkov, ktorí sa vyznajú do svojej práce. Predsa nikto nechce mať spôsobenej viac škody než osohu. Pokiaľ si teda neviete rady a máte problém s hľadaním vhodného a spoľahlivého servisu, ktorý by Vám pomohol s akýmkoľvek problémom ohľadom klimatizácie obráťte sa na nás a naše služby.

servis

Poradíme a pomôžeme naozaj s čímkoľvek bude potrebné a to v akomkoľvek mieste na Slovensku. Nie sme aktívni len v oblasti servisovania – u nás môžete rovnako výhodne aj zakúpiť svoju klimatizáciu. Nemusíte sa báť nepríjemných pracovníkov, pretože u nás sa stretnete len s profesionálnym vystupovaním a milým správaním zamestnancov. Dohodnutá obhliadka s nami prebieha bez problémov a v úplnom kľude, preto nemusíte mať stres z ničoho. Doplňte svoju domácnosť o novú technológiu, ktorú si zamilujete už po prvom použití a taktiež, v prípade akýchkoľvek problémov nás neváhajte kontaktovať a spýtať sa. Ochotne Vám poradíme najlepšie ako budeme vedieť.