Potrebujete niekoho, kto by vám pomohlo s vedením vašej domácnosti? Pri vašich povinnostiach vám jednoducho nezostáva čas na bežné domáce práce vrátane utierania prachu a vysávania? To nie je žiadny problém. Naša fungujúca firma sa venuje upratovacím službám v jednotlivých mestách Slovenska. A ak práve vy zadávate do vyhľadávača slovné spojenie – hľadám upratovačku, neprehliadnite Upratovanie-grant, ktoré prináša ponuku kvalitných služieb na mieru, čo znamená podľa požiadaviek a potrieb našich klientov. Hľadám upratovačku Spišská Nová Ves Upratovanie-grant, aj to môže byť vaša požiadavka na nás. Aj v tomto prípade vám vieme bez problémov vyhovieť a dohodnúť sa s vami, aby sme vám poskytli vám vyhovujúcu službu.

vysávanie je pre nás hračka

Naša firma poskytuje upratovacie služby nielen počas pracovných dní, ale aj cez víkendy a sviatky. Vieme sa s vami dohodnúť na pravidelnom, občasnom ako aj jednorazovom upratovaní v čase, ktorý je pre vás vyhovujúci.

Ku štandardne vykonávaným službám patrí upratovanie domov či bytov a to utieranie prachu, vysávanie a umývanie podlahy. Vyluxujeme vám celú domácnosť, ktorá bude žiariť. Vy sa nepotrebujete o nič starať, všetky potrebné pomôcky a čistiace prostriedky si zabezpečujeme sami. V prípade záujmu o doplnkové upratovacie služby vám radi vyhovieme.

vyčistená kúpeľňa

Neváhajte nás osloviť a vy si budete môcť naplno užívať váš čas bez zbytočných výčitiek, že vaša domácnosť nie je v takom stave, v akom by mala byť. Už žiadne výčitky, či zlý pocit s nedostatočne uprataného príbytku. Sme tu pre vás, aby ste sa mohli venovať aktivitám, ktoré sú pre vás prednostné a ku ktorým by ste sa pri pravidelnom upratovaní nedostali v dostatočnej miere.

Okrem iného sa venujeme aj upratovaniu bytových domov a to spoločných priestorov, kde patria chodby a podobne, ako aj verejných priestranstiev, vrátane administratívnych budov, škôl, nemocníc, reštaurácii či obchodných domov.