Na jar sa všetci snažíme zasadiť zeleninu, aby sme v jeseni mali dobrú úrodu. Nie je nad domáce ovocie a zeleninu. Aj keď teraz v obchodoch o tieto produkty núdza nie je, domáce ovocie a zelenina má úplne iný zmysel. V prvom rade ide samozrejme o zdravšiu alternatívu týchto surovín, keďže väčšina z nás používa prírodné hnojivo a snaží sa dopestovať svoje úrodu bez chémie. To sa o ovocí a zelenine z obchodov niekedy povedať nedá. Práve preto je trend pestovania domáceho ovocia a zeleniny či iných surovín posledné roky na vzostupe. Čoraz viac ľudí a dokonca aj mladých ľudí sa rozhodlo vytvoriť svoju vlastnú záhradku a pestovať či už mrkvu, petržlen alebo iný druh zeleniny.

prepravky

Takisto sú veľmi obľúbené domáce jabĺčka či hrušky. Ak máte možnosť zberu domáceho ovocia a zeleniny určite neváhajte ani minútu. Ale prichádza otázka do čoho sa úroda pozbiera? A v čom úrodu skladujete? Pri väčšom množstve najmä ovocia zo stromu je skutočne dôležité, aby ste mali zabezpečené prepravky, do ktorých ovocie pozbierať. A takisto je dôležité, aby ste mali dostatok prepraviek na jej skladovanie. Ovocie ani zeleninu nemôžete skladovať voľne v pivnici. Práve preto sú obľúbené plastové prepravky, ktoré môžete skladať a polohovať na seba.

prepravky

Takéto plastové prepravky vám ušetria množstvo priestoru v pivnici a máte istotu že ovocie a zelenina vám vydržia aj dlhé týždne po pozbieraní úrody. Zabezpečenie plastových prepraviek na zber ovocia a zeleniny je výborný spôsob, ako rýchlo a jednoducho svoju úrodu zo stromu pozbierať. No nie je plastová prepravka ako plastová prepravka. Na trhu nájdete množstvo prepraviek, ktoré nie sú kvalitne a pri väčšej zaťaží sa polámu. Určite máte s takýmito typmi labilných prepraviek skúsenosti. Práve preto vám odporúčame kvalitné prepravky schoellerallibert.com. Cenu plastových prepraviek na ovocie nájdete na https://www.schoellerallibert.com/sk/novinky/prepravky%20na%20ovocie%20a%20zeleninu.