Spoločnosť LED produkt vám ponúka viacero druhov LED reflektorov, preto neváhajte a pozrite si našu bohatú ponuku. Na stránke www.ledprodukt.sk nájdete viacero typov LED reflektorov pre vašu domácnosť či pre vaše pracovisko….. neváhajte a pozrite si našu bohatu ponuku LED reflektorov ešte dnes a vyberte si práve takí, ktorí vám najviac bude vyhovovať všetkými svojimi kritériami. Solárne LED reflektory majú mnoho výhod, no zrejme ich najväčšia výhoda je v úspore elektrickej energie. LED reflektor je napájaný slnečným žiarením a vy tak ušetríte na poplatkoch za elektrickú energiu. V súčastnosti vám LED technológie ponúkajú okrem výhod na úspore v elektrickej energie aj mnoho ďalších výhod v oblasti svietenia.

ovetlenie budovy

Pokiaľ potrebujete osvetliť určitý priestor a nechce sa vám práve inštalovať elektrickú sieť, LED reflektory sú veľkou výhodou. Umiestniť ich môžete skutočne všade, či už na budovu alebo na stĺpy, na strešník či iné časti objektov. Ich umiestnenie a teda pripevnenie je skutočne jednoduché. Veľkú výhodu majú vo svojom vzhľade a konštrukčnej schopnosti. Taktiež ich váha je pomerne nízka, pre to sú vhodné pre umiestnenie skutočne všade. V našej bohatej ponuke nájdete aj LED reflektor 50W. Jedná sa pomerne o,, šikovný,, LED reflektor, ktorý svojou váhou a výzorom zapadne do každého priestoru.

led reflektor

V neposlednom rade vám chceme spomenúť aj vybavenie LED reflektorov so solárnym panelom, ktoré sú obohatené o diaľkové ovládanie. Vďaka diaľkovému ovládaniu viete jednoducho nastaviť svetelnosť LED reflektora práve tak, ako to vy potrebujete. LED reflektory sú moderné osvetlenia pre inteligentný domov, či priemysel. Neváhajte a osvetlite si vašu parkovaciu zónu, výrobnú halu, ale rovnako tak aj garáž či nádvorie okolo domu. S inteligentnými LED reflektormi určite nič neprehrate. Väčšina našich LED reflektorov je vybavených taktiež aj pohybovým senzorom čo pomerne znásobí dlho-trvácnosť nabitia samotného reflektora.