Vypustené stádo opíc chlapi sú čistá katastrofa v dejinách ľudstva že vraj HOMO SAPIENS výsmech skôr doba kamenná pračlovek dnes je to totálne o ničom už nevie či má niekedy plakať alebo sa smiať ako blázon je to na zamyslenie je to očividne úbohé keď dovolí chlap dobre že nie lilipután nadviazať kontakt choré niektorá ho nechce si predstave že ja mám 164 on dákych ani nie 140 cm des som mu dala na javom že to nemá význam čo sa mňa týka že jedine keď chce zostaneme kamaráti nič viac súhlasil. Im ide vo veľa prípadoch len ako že nezávislé stretnutie choré ony nás ženy majú ako obete alebo v nemčine výraz FRAU SCHLAPKE choré mozgy čo každá je taká je to patologické. Tento dotyčný má brata obaja trpia postihom majú určitý druh nacizmus ja nesúdim ľudí nik nemôže za to aký sa narodil aké má choroby ale nebudem žiadať normálnu ženu v mojom prípade alebo opačne keby on je žena a ja chlap.

mladomanželia

Alebo neznášam keď chlap navrhuje pokiaľ sa nepoznáte osobne že aby si prišla za ním čo všetky ženy sú prostitútky podľa nich. Majú hrozné správanie. Úplne vás decimujú do špiku kostí ony sú za iste nechápaví ale im rozum nenavráti nikto čo už. Ako je jeden citát alebo ako to kto zoberie citujem Kto je ráno trafený bude aj dopoludnia trafený svätá to pravda. Alebo zo psa slanina nebude ba ani baranina. Chlapom by sa zišlo celoročné ba celoživotné vzdelávanie vo všetkých stránkach či už ide o správanie či o charakter lebo sú po vzadu. No ale aj gény máju do seba veľa. Lievikom nenalejete nikomu múdrosť do hlavy ba dokonca aj tí čo sa tvária premúdrelo nie sú taký ako zdá mám osobne skúsenosti. veľa mužov myslí na tri veci jest, piť, sex a ešte tak zbrane to je ich ako včera mi jeden magor napísal že to nemá zmysel si písať len si cez WHATSAPP úbožiačik no ja nie som chlap aby som dávala návrhy ani radodajka imbecil podľa mňa chlap pokiaľ má vážny záujem o ženu tak by mal za ňou prísť a porozprávať medzi štyrmi očami.

HOMO ERECTUS či HOMO HOMILI LUPUS HOMO ERGASTER

Sú to bytosti nemenné neviem žienky neposlali do tábora jaj voľakedy bola aspoň dvojročná povinná vojenská služba ale tam podaktorí dostali aspoň si myslím rozum my za aby sa to opäť obnovilo lebo teraz chlapi nemajú čo zjavne robiť tak sa nudia a vysedávajú len na mobiloch a podobne vypisujú hlúposti alebo niektorý sa zase akože pracovné vyťažený alebo nejak tak. Nájdime v 21 storočí chlapov chápavých ktorý si ženu vážia taká aká je ako sa hovorí svadobnom obrade že v láske v bohatstve či v chudobe v zdraví či v chorobe budeme si verný ale smutná je jedna vec že keď ochorie žena nejak vážne muž zuteká za mladou zdravou i keď sa dieťa narodí choré.