Pred dvadsiatimi rokmi sa ľudia zoznamovali osobne. Napríklad do seba narazili, alebo vyliali omylom kávu. Alebo sa len tak stretli na ulici a vzájomne sa oslovili, šli na rande a vymenili si číslo. Lenže dnes už tento typ zoznamovania nie je v móde a teda sa úplne v pokoji môžete zoznámiť aj na internete online. Je neuveriteľné, ako moderné technológie a celkovo dobe pokročila. Ale je to tak. Aj na internete môžete nájsť svoju spriaznenú dušu. Teda pokiaľ sami budete chcieť. V dnešnej dobe existuje na internete plno rôznych zoznamiek, na ktorých si môžete vytvoriť profil a niekomu napísať alebo naopak niekto môže napísať vám. V dnešnej dobe by sa mohlo zdať, že je zoznamovanie ešte jednoduchšie.

s

Ale povedala by som, že aj zoznamovanie na internete má svoje nevýhody. Aké? Napríklad to, že keď sa zoznámite na zoznamke, nikdy neviete, kto sa za obrazovkou skrýva a preto si musíte dávať celkom veľký pozor. A nechýbať sa na opustených miestach, to by mohlo byť celkom dosť bezpečné. Stretávajte sa iba tam, kde je to bezpečné, to znamená napríklad v meste, v kaviarni, kde je veľa ľudí a tak podobne. Inak ešte ale k tej zoznamke..čo potrebujete na to, aby ste vôbec druhého zaujali? 

s

Ako prvá vec si preberieme profil. Mali by ste tam napísať niečo o sebe (napríklad čo vás baví, čo máte radi, čo radi robíte, čo sú vaše koníčky), dať si vašu reálnu profilovú fotku a napísať, koho hľadáte. Potom to zoznamovanie celkovo bude jednoduchšie. A už môžete len čakať, kým sa vám niekto ozve a napíše vám. Ale ak to jednoducho a jednoducho nemôžete vydržať, tak môžete napísať aj niekomu prvý, kto sa vám zapáčil a oslovil vás svojim profilom. Rozhodne to nie je žiadna hanba niekomu napísať prvé, v dnešnej dobe je to úplne normálne. Pred niekoľkými rokmi bolo normálne, že prvý napísal muž žene, ale to už sa teraz dávno nenosí.