Teraz trochu popíšem pár článkov teraz napíšem o takzvanej spoločnosti až sa to dá nazvať spoločnosťou je to ako veterný mlyn sú ľudia čo by vás v lyžice vody hnus ako sa chovajú ľudia horšie ako divé šelmy. Minule vám vojdem do obchodu u nás v obci a ako počúvam tak počúvam hentaká chudera taká chudera že pod úroveň menovite neviem síce o koho išlo no iniciátor toho všetkého bola Jana Záhorská už tá čo klebety roznášať na jej mieste by som držala hubu veľmi často bola opitá a vedúca v obchode je tiež prípad pre psychiatra mení nálady ako počasie berie totižto lieky na nervy no veľmi to vidieť na nej des. Dnes nenájdete solídne obyvateľov vidíme to aj v TV aké je napätá situácia až má človek obavu o život.

naučme sa obrane

Veľakrát síce žijeme na Slovensku no človek nikdy nevie čo bude ďalej ako sa to všetko vyvinie len dúfam že dákom nepreskočí v debny ľudovo povedané v hlave lebo všelijaký blázni existujú na tomto šírom svete lebo žijeme chorý svet. nič normálne sa nedeje to je fakt ako Zázraky sa ešte dejú snáď ale keď sledujete aj na internete aj v TV ale celkovo ľudí tak už fakt neviete kto vás zastrelí za bieleho dňa viď pred pár mesiacmi tá hrozná tragédia. Čechách na tej univerzite čo ten blázon tam zastrelil veľa ľudí a napokon seba ako teraz 27.1 to je výročie HLOKAUSTU des včera dávali memento NORIBERSKY proces film o tom dokumenty a potom jednu židovskú rodinu lilipután boli komediálny herci voľakedy.

chránime sa pred zlom

Ony sa zachránili čuduj sa svete lebo boli ako atrakcia pre vraha doktora MANDLE no des už len kvôli tomu som to pozerala zaujíma ma história je to strašné aké zverstvá robili Nacisti v koncentračný táboroch des koľko nevinných ľudských obetí zahynulo počas druhej svetovej vojny vyše 6 miliónov. Minule hovorili že je toľko zla vo svete že by sa to mohlo zopakovať nedaj BOH AMEN modlime sa k BOHU aby sa také niečo nezopakuje lebo je to strašné. MYSLÍM POZITÍVNE ale dúfam že nám to niekto iný neprekazí lebo všelijako to chodí vo svete hyenizmus kto s koho vždy to bolo aj bude pokiaľ sa nepamätáme.