Možno patríte k tým, ktorí plastové prepravky či veľké IBC kontajnery potrebujú na dennej báze. Potom určite dobre viete, že zohnať kvalitný kontajner nie je vôbec jednoduché. A ak aj denne prepravky a kontajnery nevyužívate, určite príde deň, kedy sa vám takýto obalový materiál zíde. Plastové prepravky či sudy a IBC kontajner sú vhodné na uchovávanie materiálu ako napríklad tekutiny či iný druh materiálu. Množstvo zamestnávateľov má zahrnutý IBC kontajner vo svojom každodennom logistickom pláne.

IBC kontajner

IBC kontajnery pomáhajú ako s uskladňovaním materiálu, tak aj s prevozom a celou logistikou. No množstvo zamestnávateľov stále používa sudy. Samotný typ obalového materiálu v podobe sudov či oceľových IBC nie je v dnešnej modernej dobe vôbec výhodný. Prečo? Pretože oceľové IBC aj sudy sa pri preprave nedajú zložiť a zaberajú tak množstvo miesta. To zvyšuje aj náklady na prepravu a dlhší čas. Naopak pri kontajneroch schoeller allibert máte možnosť prázdne kontajnery zložiť a vďaka skladaciemu patentu tak môžete prepraviť oveľa väčšie množstvo prázdnych IBC kontajnerov. Výhodou IBC kontajnerov je aj ľahká plastová konštrukcia, ktorá zabezpečuje veľkú kvalitu a takisto má aj vysokú nosnosť.

IBC kontajner

Na schoellerallibert.com nájdete IBC kontajner rôznych objemov. Či už potrebujete menšie 250 litrové kontajnery do domácnosti na osobné účely alebo hľadáte veľkoobjemové 1000 litrové IBC kontajnery do svojej firmy, na schoellerallibert.com nájdete IBC kontajner rôznych veľkostí pre každého. Okrem IBC kontajnerov nájdete na schoellerallibert.com aj plastové prepravky a ďalšie materiály, ktoré zabezpečia transport a úschovu veľkého množstva materiálu. Navštívte internetovú stránku schoellerallibert.com ešte dnes a využitie možnosť predaja IBC kontajnerov Schoellerallibert alebo prenájmu IBC kontajnerov ešte dnes aj vy.