V každej domácnosti, na každom pracovisku, v obchodoch a v rôznych prevádzkach sa nájdu drobné predmety, ktoré sú viditeľné najmä vtedy, ak sú upratané a usporiadané. Malými, ale významovo veľkými pomocníkmi sú pevné, odolné, šikovné a praktické ZIP sáčky. Ich ponuka je široká a pestrý výber nájdete aj na sáčky so zipsom, ktoré sú vyrobené z pevného a odolného plastu, ktorý je vhodný aj na potravinárske využitie. Ponúkané rozmery ZIP sáčkov sú v 13 veľkostiach, od malých, praktických rozmerov, ktoré sa dajú využiť na uskladnenie suchých a sypkých potravín až po rôzne ozdoby, gombíky, klince, kutilské drobnosti.

uskladnenie korenín v ZIP sáčkoch

Do ponúkaných ZIP sáčkov môžete bez obáv uskladniť bylinky, kávu, cukríky, koreniny a podobne, ich patentovaný uzáver je dokonale tesný a aróma z vrecka nevyprchá. Ich veľkou výhodou je aj viacnásobné využitie, uzáver ZIP sáčkov je pružný a umožňuje opakované uzatváranie a otváranie. Z ekonomického, ale aj praktického hľadiska sú neoceniteľné, chránia predmety pred prachom, vlhkom, odolávajú tlakom a veľa vydržia. V ponuke sú v priehľadnej forme, takže upratané drobnosti vidíte, máte v nich poriadok. V ponuke nájdete aj sáčky na zavesenie, čo je z praktického hľadiska úplná dokonalosť, veci si uložíte, zavesíte a usporiadate a máte vždy na očiach ich obsah.

sladkosti v ZIP sáčku

Elegantnou formou, ktorá je súčasťou ponuky sú tzv. vrecká s holografickou, trblietavou úpravou s precíznym uzatváraním na pevný plastový zips. Tieto sáčky sú nepriehľadné a poslúžia aj na zasielanie dokumentácie, malých predmetov alebo tlačovín. Vzhľadom k tomu, že týchto pomocníkov nikdy nie je dosť objednajte si ich vo výhodnom ekonomickom balení po viac kusoch. V prípade individuálnej množstevnej požiadavky Vám vždy bude vyhovené. Štandardne je ponuka od 50, 100 ks až po 1000 ks balenia. Ich ponúkaná pevnosť je vyjadrená v mikrónoch a štandardná pevnosť je v rozmedzí od 40 až po 70 my, čo sú sáčky, ktoré veľa vydržia a unesú v pomere k ich rozmeru.