Nuru masáže v Bratislave je možné vyhľadávať už teraz. Je to jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je stabilné pripojenie, chuť na dobrodružstvo, pár minút času a mobil. Nuru masáže sú špecifický typ masáží, ktorý svojim obsahom, cieľom a priebehom spadá pod tantrické masáže, ktoré sú podstatne známejšie. Medzi nuru masážami a klasickými masážami je len jeden jediný rozdiel, no predsa robí nuru masáže zase o kúsok rozdielnym zážitkom. Pri nuru masážach sa totiž využíva špeciálne pripravený nuru gél, kým pri tantrických masážach sa využívajú bežné masážne voňavé oleje. Tento nuru gél dal nuru masáži jej pomenovanie a je vyrobený na prírodnej báze zo špeciálneho druhu morských rias.

masáž

Je bezfarebný a nemá žiadnu charakteristickú vôňu, ponúka však hydratačné účinky. Masérka si ho aplikuje na svoje telo a prostredníctvom dotykov a pohybov ho prenesie na telo svojho klienta, čím sa medzi dvomi telami vytvorí kĺzavá vrstva, čo celému erotickému tantrickému programu dodáva ten správny šmrnc. Nuru masáže sa vykonávajú aj u nás na Slovensku, rovnako ako celá rada erotických masáží, a preto nie je potrebné kvôli tomu cestovať nikam do zahraničia.

masáž

Tantrické masáže a erotické masáže celkovo je možné vyhľadať v tantrických masážnych salónoch, kde sa ich prevádzaniu venujú vyškolené mladé tantrické masérky, ktoré sú pripravené postarať sa o vás ako o kráľa. Sú tu od toho, aby na vás dohliadali počas celého priebehu tantrického masážneho programu a aby vám pomáhali objavovať samých seba do tej najhlbšej podstaty. Na tantrické masáže sa vždy objednáva minimálne hodinu vopred, aby stihol tantrický masážny salón zaistiť všetko potrebné pre vašu návštevu. Platba prebieha vopred v rámci vytvorenia rezervácie, čo je potrebné zohľadniť. Rovnako tak si volíte aj tantrickú masérku, typ a dĺžku masážneho programu.