Spoločnosť AB – Krtkovanie je tu pre vás NONSTOP 24 hodín denne. Môžete nás volať v bežné dni, ale rovnako tak aj cez víkendy a sviatky, kedy sme vám k dispozícii a veľmi radi vám pomôžeme s vaším problémom vo forme upchatého WC alebo upchatého kanalizačného potrubia. Svoju prácu vykonávame na profesionálnej úrovni a v sro percentnej diskrétnosti, preto neváhajte a obráťte sa na nás kedykoľvek potrebujete. AB – Krtkovanie vám ponúka čistenie kanalizácii a odtokov ale aj mnoho iného. Ponúkame vám kompletné čistenie kanalizácie či upchatej, ale rovnako tak aj prečistenie kanalizácií vo forme preventívneho opatrenia.

projekt potrubie

Na spoločnosť AB – Krtkovanie sa môžete spoľahnúť, pretože naši pracovníci vykonávajú svoju prácu čestne, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov a hlavne na profesionálnej úrovni. V prípade núdze nás môžete volať NONSTOP na telefónnom čísle 0904 367 897. Toto číslo je vám k dispozícií NONSTOP a preto neváhajte a obráťte sa na nás kedykoľvek potrebujete vyriešiť váš problém. Pracujeme na profesionálnej úrovni s modernými a profesionálnymi zariadeniami, vďaka ktorým dokážeme odstrániť problém upchatej toalety, či upchatého kanalizačného potrubia v priebehu pár minút, bez akéhokoľvek ďalšieho poškodenia.

potrubie voda

Samozrejme, spoločnosť AB – Krtkovanie sa nevenuje len samotnému čisteniu kanalizácií, ale aj kompletným inštalatérským prácam, ktoré spočívajú v osadení umývadiel, toaliet, ale aj v projektovaní kanalizačných potrubí, vodovodných potrubí a taktiež v monitoringu. MONITORING vykonávame špeciálnou kamerou, vďaka ktorej vieme presne určiť poškodenie potrubia a takto predísť zbytočným výkopovým prácam. V prípade monitoringu vieme presne určiť ktorá časť potrubia je poškodená a kde je potrebné vykonať opravu tohto poškodeného potrubia. Čistenie kanalizácie v Šali a jej blízkom okolí pre vás poskytuje spoločnosť AB – Krtkovanie.