Na trh prinášame niekoľkoročné skúsenosti s pomocou v oblasti podnikania. Pomáhame začínajúcim podnikateľom a poskytujeme poradenstvo a konzultácie k danej téme aj podnikateľov, ktorí už v oblasti obchodu pôsobia určité obdobie. Náš tím špecializovaných pracovníkov vás prevedie jednotlivými samostatnými kapitolami podnikania. Môžete si vybrať z ponuky našich služieb, ktoré sú sústredené na splnenie záujmov našich potenciálnych klientov a na ich samotný úspech vo vykonávaní podnikateľskej činnosti. Pôsobíme pre oblasť celého Slovenska a komunikácia prebieha predovšetkým cez internet formou online. Výhodou je jednoduchosť v zabezpečovaní a poskytovaní našich služieb, praktickosť, takže nemusíte nikde cestovať a všetko si viete vybaviť a zabezpečiť od vás z domu. Je to rýchly, bezpečný a profesionálny prístup vzťahujúci sa na dnešné trendy a vyspelú dobu v oblasti technológií a virtuálneho sveta.

založenie občianskeho združenia

Rozhodli ste sa vykonávať aktivity, ktoré sa radia do skupiny občianskych združení? Už sa neviete dočkať, kedy príde prvý deň, keď pod záštitou vášho obchodného mena otvoríte vaše združenie a začnete s prislúchajúcou činnosťou? Možno je to vaše prvé podnikanie, možno ste o tom snívali už od detstva a konečne ste svoje predstavy priblížili k tak dlho očakávanej realite. Tak ako začať? Ak uprednostňujete jednoduchý a rýchly spôsob založenia bez zbytočných komplikácií, prepracovania dokumentov a písomností, bez možných problémov, ku ktorým dochádza pri komunikácii s úradmi a inštitúciami, tak v tom prípade sme tu pre vás.

začíname podnikať

V tom prípade, stačí, keď nás kontaktujete a vyplníte formulár. Potrebné informácie a podklady vám pošleme na mail. Po ich vyplnení a podpísaní, nám ich pošlete poštou. Ostatná práca ostáva na nás. Celý proces sa uzatvára registráciou občianskeho združenia a priradením čísla. Doklady o úspešnom priebehu založenia občianskeho združenia vám pošleme späť na váš email. Založenie občianskeho združenia a pustenie sa do vytúženej práce vôbec nemusí byť zdĺhavý a náročný proces. Spolu s nami to hravo zvládnete. Poďme do toho spoločne.